Garso architektūra – tai penktus metus vykstančios praktinės garso apdirbimo kūrybinės dirbtuvės, skirtos regionuose gyvenantiems jauniesiems muzikos atlikėjams bei muzikos kūrimu besidomintiems žmonėms nuo 12 metų.

Pagrindinis projekto tikslas  ugdyti regionuose gyvenančių jaunųjų muzikos kūrėjų ir atlikėjų techninius ir kūrybinius meninius įgūdžius per garso meno, muzikos kūrimo, muzikos įrašymo ir garso apdirbimo priemonių pažinimą.

„Garso architektūros“ kūrybinėse dirbtuvės organizuojamos ten, kur panašaus pobūdžio seminarai niekada nebuvo organizuoti, t.y. pasirinktos savotiškame muzikiniame “užribyje” esančios vietos: maži Lietuvos miesteliai, kuriuose dėl techninių ir žmogiškųjų išteklių jaunieji muzikos kūrėjai ir atlikėjai neturi galimybės ir žinių kryptingai ugdyti savo kūrybinius ir techninius meninius įgūdžius.

Kūrybinių dirbtuvių metu skaitomos paskaitos, susijusios su garso apdirbimo priemonių panaudojimu kūrybai bei asmeniniam tobulėjimui; Projekto dalyviai turi galimybę praktiškai išbandyti ir panaudoti įvairius skaitmeninius ir analoginius garso apdirbimo efektus, procesorius, įrašytuvus bei susipažinti su jų galimybėmis ir nauda kūryboje bei asmeniniame tobulėjime;

Surengiamas bendras projekto dalyvių pažintinis improvizacinis muzikinis pasirodymas, skirtas gautas žinias pritaikyti praktiškai stebint visai bendruomenei. Svarbu paminėti, jog prieš prasidedant kūrybinėms dirbtuvėms, vyksta trumpa diskusija apie tai, kas dalyviams yra aktualiausia ir į ką dirbtuvių metu turėtų būti kreipiamas didžiausias dėmesys. Neprisirišdami prie konkretaus kūrybinių dirbtuvių plano, o turėdami gaires, galime būti naudingi ir išlikti įdomūs savo įvairialypei tikslinei auditorijai. Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms reflektuojama apie tai, kas įvyko, ko buvo išmokta, kaip gautas žinias panaudoti tolimesniame kūrybos procese.

Per pastaruosius du (iš penkių) metų „Garso architektūra“ vyko 15-oje miestų: Šalčininkų raj. savivaldybės kultūros centre, Alytaus dailės mokykloje, Marijampolės kultūros centre, Kėdainių muzikos mokykloje, Jonavos kultūros centre, Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“, Pasvalio kultūros centre, Anykščių menu inkubatoriuje – menų studijoje, Zarasų kultūros centre, Joniškio meno mokyklos Žagarės filiale, Raseinių atviroje jaunimo erdvėje „AJE“, Vilkaviškio kultūros centre, Šilutės kultūros ir pramogų centre, Joniškio kultūros centre, Krakių kultūros centre.