KKC kviečia kultūros įstaigas registruotis ir prisistatyti Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje!

Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”, BĮ Kirtimų kultūros centras ir VšĮ „Sveikas miestas” kviečia KULTŪROS IR MENO ĮSTAIGAS, ORGANIZACIJAS IR NEPRIKLAUSOMUS KŪRĖJUS sudalyvauti 2018 m. rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”vyksiančiame Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje!

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – naujų įspūdžių festivalis. Renginio programa – itin spalvinga, o prognozuojamas lankytojų skaičius – 20 000!

Festivalio programoje:

KULTŪROS IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA

Kultūros ir meno įstaigų parodoje: Kultūros ir meno įstaigų stendai, neformaliojo kultūrinio ugdymo programos ir kultūringo laisvalaikio galimybės ir įvairių grupių koncertai bei pasirodymai scenoje.

Kviečiame įstaigas dalyvauti Vilniaus sporto ir kultūros festivalio metu organizuojamoje kultūros ir meno įstaigų parodoje bei prisistatyti gausiam festivalio lankytojų būriui.

Dalyvavimo sąlygas ir dalyvių registraciją rasite http://www.sportofestivalis.lt/registracija/?organizacija

MENO IR DIZAINO MUGĖ.

I rūmų balkone veiks meno ir dizaino mugė, kurioje savo produkcija ir darbais prekiaus įmonės, nepriklausomi menininkai, muzikos įrašų kompanijos ir kt.

Dalyvavimo sąlygas ir dalyvių registraciją rasite https://goo.gl/forms/QPxkIl8XjtsCst283

KINO SALĖ

I rūmuose esančioje kino salėje vyks kino teatro „Skalvija“ kuruojami pristatymai kino edukacijos tema – edukacines kino programas turinčios Vilniaus įstaigos surengs trumpus savo veiklos pristatymus, bus rodoma filmų programa.

GYVENIMO BŪDO KULTŪROS RENGINIAI

II salė – gyvenimo būdo kultūros erdvė, kurioje lankytojai bus kviečiami plačiau suvokti kultūrą ir ją taikyti kasdieniame gyvenime. Čia veiks kūrybinių dirbtuvių erdvė, vyks gyvenimo būdo kultūros (dizaino, maisto, mados, įvaizdžio, miesto kultūros) pristatymai, taip pat bus poilsio zona.

III, IV, V rūmuose ir konferencijų centre vyks sporto ir sveikatingumo mugė.

Daugiau informacijos:

http://www.sportoirkulturosfestivalis.lt/

ir

https://www.facebook.com/events/1839570712756314/?event_time_id=1839570722756313